Karl Axel Pehrson litografi
2019-01-13
605336
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Sköldpadda i landskap, signerad och daterad 77 samt numrerad 152/375, litografi ca 28,5x39 cm