Bengt Lindström färglitografi
2019-01-13
605313
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, färglitografi, signerad Lindström, numrerad 25/120, bladstorlek ca 76x56 cm
Ej examinerad ur ram