Ljusstakar silver
2019-01-13
605264
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-tal, rokokostil, balusterformat skaft, svenska importstämplar, fyllda, höjd ca 21 cm
Fyllda