Silverljusstakar design Tore Eldh
2019-01-12
605197
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TORE ELDH, ljusstakar, 1 par, silver, CESON, Göteborg, 1975, höjd ca 18 cm, stämplade och signerade T Eldh
Bruksslitage