Tallrikar och fat Kina
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
TALLRIKAR, FAT, ASSIETT, 4 dlr, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, fatet med genombrutet brätte, diameter ca 18-21 cm
Kuntoraportti
Smärre nagg
605178
Päivämäärä:
2019-01-13