Bojaner Kina 1900-tal
2019-01-13
605176
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOJANER, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, ovoid form, dekor av sångfågel i träd vid pion i underglasyrblått, höjd ca 26 cm
Smärre slitage