Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOJANER, 2 st, Kina, 1800-talets början, dekor av pagodlandskap i underglasyrblått, höjd ca 17-21 cm
Sprickbildning, nagg
605157
2019-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här