Bojaner Kina 1800-tal
2019-01-16
605157
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOJANER, 2 st, Kina, 1800-talets början, dekor av pagodlandskap i underglasyrblått, höjd ca 17-21 cm
Sprickbildning, nagg