Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
UNO VALLMAN (1913-2004), Landskap, signerad Uno Vallman och daterad 1966, olja på duk, ca 32x40 cm
605153
2019-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här