Torsten Renqvist akvatintsetsning
2019-01-14
605150
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): "Promenad med hund", signerad Torsten Renqvist, 1956, akvatintetsning, 19x25 cm