Bengt Landin färglitografi
2019-01-14
605128
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT LANDIN (född 1933): Komposition med tupp, signerad Bengt Landin, 103/150, färglitografi, bladmått 86x83,5 cm