Kjell Gustavsson träskulptur

Kjell Gustavsson träskulptur
Kjell Gustavsson träskulptur
Kjell Gustavsson träskulptur
Kjell Gustavsson träskulptur
Kjell Gustavsson träskulptur
Kjell Gustavsson träskulptur
Kjell Gustavsson träskulptur
Kjell Gustavsson träskulptur
Kjell Gustavsson träskulptur
Kjell Gustavsson träskulptur
Kjell Gustavsson träskulptur
Kjell Gustavsson träskulptur

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KJELL GUSTAVSSON, Abraure, träskulptur, "Jaktkamraten", signerad och daterad 1981, höjd 14, 29x24 cm

Lös "strumppinne" medföljer

605124

2019-01-12