Buddha Thailand brons
2019-01-13
605092
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BUDDHA, brons, Thailand, 17/1800-tal, sittande i satvaparyankasana, spår av förgyllning, höjd ca 37 cm
Avslag, slitage