Rölakanmatta Birgitta Södergren
2019-01-11
605070
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, rölakan, 1950-/60-tal, geometrisk dekor i gula, bruna och grå nyanser, signerad BS (Birgitta Södergren), ca 236x153 cm
Slitage, fläckar