Nigel Hall, akvarell
2019-01-23
605031
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
NIGEL HALL (1943): Komposition, signerad samt daterad -75, akvarell, ca 64x85 cm
Ej examinerad utan ram