Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EMMAFÅTÖLJER, 1 par, 1800-talets senare hälft, höjd ca 90 cm, sitthöjd ca 40 cm
bruksslitage, klädsel med fläckar
605026
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här