Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
BROSCH, kamé, föreställande klassisk kvinnoprofil av ljust olivgrön skuren lavasten, 1800-talets andra hälft, höjd 5 cm, ram i oädel metall
Kamé med nagg, nålfäste med bristning/lagning
605005
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här