Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-01-14
604987
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Höstlandskap med väg, signerad KA Nielsen, olja på duk, ca 62x93 cm