Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Räv, signerad och daterad -48, olja på pannå, ca 60x74 cm
604986
2019-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här