Vas Göran Wärff
2019-01-12
604948
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GÖRAN WÄRFF, vas, Kosta, 1900-talets andra hälft, underfång i grönt och gult, signerad Kosta G Wärff 48A, höjd ca 19,5 cm