Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
GUNNEL SAHLIN, vas, skål, Kosta Boda, 1990-tal, underfång i blått, vitt och lila, signerade Gunnel Sahlin samt märkta unique höjd ca 20 resp 34, diameter 27 resp 18 cm
604931
2019-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här