Anders Palmér oljemålning
2019-01-12
604901
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): Nybroviken mot Nationalmuseum, signerad Palmer, olja på duk, 110x142 cm