Utomhusbelysning
2019-01-11
604839
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UTOMHUSBELYSNING, 1900-talets början, koppar samt vitmetall, kupa i glasglas, höjd 78 cm
Ej funktionstestad, slitage