Skänk teak 1960-tal

Skänk teak 1960-tal
Skänk teak 1960-tal
Skänk teak 1960-tal
Skänk teak 1960-tal
Skänk teak 1960-tal
Skänk teak 1960-tal
Skänk teak 1960-tal
Skänk teak 1960-tal
Skänk teak 1960-tal
Skänk teak 1960-tal
Skänk teak 1960-tal
Skänk teak 1960-tal
Skänk teak 1960-tal
Skänk teak 1960-tal
Skänk teak 1960-tal
Skänk teak 1960-tal
Skänk teak 1960-tal
Skänk teak 1960-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, teak, 1960-tal, hyllinredning, 4 lådor samt barskåp med spegelglas, höjd ca 107,
bredd ca 172, djup ca 45 cm

Bruksslitage, fläckar

604838

2019-01-11