Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
POTTSKÅP, 2 st, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanérade i mahgony, beslag i mässing, höjd 71, 45x33, resp 73, 43x30 cm
Delvis blekta, slitage
604825
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här