Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
CARL JOHANSSON (1863-1944): Vintermotiv, signerad och daterad Carl Johansson 1903, olja på duk, ca 101x81 cm
604779
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här