Carl Johansson oljemålning
2019-01-13
604779
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
CARL JOHANSSON (1863-1944): Vintermotiv, signerad och daterad Carl Johansson 1903, olja på duk, ca 101x81 cm