Oljemålning
2019-01-10
604759
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figurkomposition, monogramsignerad och daterad -1975, olja på duk, ca 60x90 cm
Smärre ytslitage