Oljemålning
2019-01-10
604758
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition med hand, monogramsignerad och daterad -76, olja på duk, ca 86x75 cm