Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRICKBORD, Newport, "Azore", 1900-talets andra hälft, brickan ca 62x44, höjd ca 77 cm
Bruksslitage
604628
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här