Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets senare del, empirestil, för 5 ljus, olikslipade prismor på förgylld mässingsstomme, höjd ca 50, diameter 45 cm
Enstaka prismor saknas
604589
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här