Ingrid Roth färglitografi
2019-01-13
604533
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INGRID ROTH (född 1958): "Sealove", signerad och numrerad 198/290, färglitografi, bladmått ca 60x83 cm