Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
POKAL, Murano, Italien, 1900-tal, glas, topasfärgad delvis blåsig glasmassa, ben med dekor av räfflade noder och kedjeliknande påklipp delvis i blåturkose, höjd ca 34 cm
Smärre slitage
604529
2019-01-10