Etui förgyllt silver
2019-01-10
604522
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ETUI, silver och förgyllt silver, svenska importstämplar, dekor med safir, räfflad yta, invändigt förgylld, höjd 1,5 cm, 13x8,5 cm, total vikt ca 222 g
Invändig gravyr, smärre slitage