Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-01-09
604521
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Människor runt lägereld, 1900-talets mitt, olja på duk, 63x126
Reva i duken