Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Människor runt lägereld, 1900-talets mitt, olja på duk, 63x126
Reva i duken
604521
2019-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här