Nadezda Streltsova oljemålning
2019-01-09
604470
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, samt signerad och daterad a tergo -2010, olja på duk, ca 82x55 cm
Oramad