Vägglampor 1960-tal
2019-01-09
604442
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPOR, 3 par, 1950/60-tal, böjbara armar, mässing samt plåt, längd ca 41 cm
Brukssltiage, bucklor samt mindre repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen