Punschmuggar i silver
2019-01-08
604401
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
PUNSCHMUGGAR, 6 st, silver, CG Hallberg, 1950, invändigt förgyllda, höjd ca 3,5, diameter ca 6,5 cm, vikt ca 228 g
Bruksslitage