Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHANNES RAVN (1922-1991): rådsjurskid i skogsbryn, signerad och daterad J Ravn -50, olja på duk, 51x62 cm
604373
2019-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här