Taklampa 1900-tal
2019-01-09
604367
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKARMATUR, 1900-tal, smide, 6 st ljuspunkter, längd 94, höjd 110 cm
Bruksslitage