Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1800-tal, ek, dörrpar med bakomliggande hyllplan nedtill en låda, höjd ca 197 cm, 122x46 cm
Slitage, kompletterade delar, märken och avslag
604360
2019-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här