Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TUMLARE, silver, Augsburg, 1700-tal, invändigt förgylld, höjd ca 5 cm, vikt ca 63 g
Slitage
604347
2019-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här