Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1970-tal, stomme i orange glasmassa, höjd inkl. skärm ca 54 cm
sockel med slitage
604343
2019-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här