Ferruccio Laviani Gè takarmaturer Kartell
2019-01-13
604334
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FERRUCCIO LAVIANI, "Gè", modell 9082, takarmaturer, 1 par, grön polykarbonat, för Kartell, höjd ca 27, diameter 37 cm
Smärre slitage, täckkåporna med nagg/smärre skador (troligen uttag för el)