Rullmålning Kina 1900-tal
2019-01-09
604299
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RULLMÅLNING, tusch och färg på siden, Kina, 1900-tal, kalligrafi och ett sigill, bergslandskap med flod och hus, ca 83x38 cm
Smärre slitage