Dekorelement Kina 1800-tal
2019-01-09
604261
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DEKORELEMENT, 2 st, Kina, 1800-talets andra hälft, förgyllt och skuret trä med dekor av figurscener, ca 20x117 resp 81x46 cm
Slitage, torrsprickor, smärre skador, krönet löst