Dekorelement Kina
2019-01-08
604241
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DEKORELEMENT, 1900-tal, Kina, delvis förgyllt, träskuren genombruten dekor, relief av blommor och fåglar samt antikviteter, ca 33x21 cm
Mindre skador