Roland Svensson litografi
2019-01-08
604171
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, numrerad 295/310, färglitografi, ca 21X33 cm