Stolar jugend
2019-01-08
604135
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 1 par, sekelskifte 1900, jugend, träskuren delvis genombruten ryggbricka, klädsel i tyg med mönster i relief, sitthöjd ca 46 cm
Skador/lagningar