Sven Jonson färglitografi
2019-01-08
604124
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN JONSON (1902-1981): Tempelruinen, signerad Sven Jonson, färglitografi, bildmått ca 36x48 cm
Blekt