Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): Komposition med fågel, signerad Max Papart, färgcarborundum, numrerad HC 1/X, ca bladmått 92x62 cm
604097
2019-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här