Vägglampor ett par
2019-01-05
604033
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPOR, ett par, 1900-talets senare del, mässing och glas, höjd ca 15, längd ca 26 cm
Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen